برگزاری جلسه پیگیری مشکلات قضایی زندانیان جرائم غیرعمد
کد مطلب : 501
تاریخ : يكشنبه 13 مرداد 1398 - 01:40
جلسه پیگیری مشکلات قضایی زندانیان جرائم غیرعمد با حضور سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان و رئیس اداره قضایی اداره کل زندانها برگزار شد ...
 
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه
استان سیستان و بلوچستان :
 
سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان با خسروی رئیس اداره قضایی، ملاالهی رئیس اداره مراقبت بعد از خروج اداره کل زندانهای استان دیدار و گفتگو کرد.
 
در این دیدار مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در طی سخنان کوتاهی به روند فعالیت های ستاد دیه و تاثیر این نهاد مردمی بر کاهش جمعیت زندانیان جرائم غیرعمد در زندانهای استان پرداخت و گفت: تعامل و مشارکت همه جانبه مجموعه قضایی موجب گردیده تا ضمن پیشگیری از ورود افراد به زندانها زمینه آزادی بیشتر مددجویان دارای شرایط کمک از ستاد دیه نیز افزایش یابد.
 
خسروی رئیس اداره قضایی اداره کل زندان های استان نیز در این دیدار از روند کاهش جمعیت زندانیان جرائم غیرعمد خصوصا مددجویان محکوم به پرداخت مهریه ابراز خرسندی کرد وپیرامون تعاملات قضایی گفت: رسیدگی به مشکلات مددجویان جرائم غیرعمد زندانها با حضور قضات و رفع مشکلات قضایی آنان با تلاش و کمک مددکاران و مسئولین زندانها زمنیه کاهش جمعیت این دست از محکومین را دراین استان ایجاد کرده است.


منبع : ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان
لینک این مطلب : http://Sabipro.irp501