صفحه نخست گالری عکس مقالات مناقصه ارتباط با ما
 
 
محیط کاربری  
تبلیغات  
آخرین مطالب  
آرشیو  
اخبار سایت  
انتقادات و پیشنهادات  

تبلیغات متنی  
تبلیغات متن

تبلیغات متنی شما در این مکان باعث دریافت ورودی و افزایش رنک می شود

به پایگاه اطلاع رسانـِ ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستان خوش آمدید

-

شماره تلفکس ستاد دیه استان : 33452293 - 054

-

قال امیرالمومنین علیه السلام :

 

نیازمندی که به تو روی آورده . فرستاده خداست ، کسی که از یاری او دریغ کند . از خدا دریغ کرده . و آن کسی که به او بخشش کند . به خدا بخشیده است .

 

پیشاپیش از شما نیکوکار ارجمند جهت کمک

به زندانیان نیازمند استان سیستان و بلوچستان متشکریم


چه زیباست وقتی دست کریمانه و خدایی از آستین مردان و زنان خدایی بیرون می آید و سبدی پر از گل صفا و صمیمیت، گذشت و فداکاری را به خانواده دردمند هدیه داده تا چراغ بی فروغ امید را در دل نا امبدان روشنی بخشد.

 

روابط عمومی ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستانجمع آوری مبلغ 1 میلیارد و 350 میلیون ریال در جشن گلریزان شهرستان سرباز
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان با اشاره به جمع آوری مبلغ 1 میلیارد و 350 میلیون ریال در جشن گلریزان شهرستان سرباز گفت: تعداد 64 نفر زندانی بدهکار جرایم غیرعمد در زندان های سیستان و بلوچستان محبوس هستند.
 
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
سید عبدالحسین سجادی در جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد اظهار کرد: درحال حاضربیشترین زندانی جرایم غیرعمد مربوط به‌جرم عدم پرداخت مهریه است ، وی تصریح کرد : تعداد 9 نفر به جرم تصادف و قتل شبه عمد – 32 نفر به جرم مهریه و نفقه – 23 نفر به جرم محکومیت مالی تحمل حبس می نمایند که مبلغ مورد نیاز برای آزادیشان 13 میلیارد ریال است.
 
وی افــــزود: یکی از سنت‌های حسنه دین اسلام کمک به افراد ناتوان و بی‎بضاعت است و مردم خیر با کمک به زندانیان نیازمند می‎توانند اجر و پاداش بسیاری برای خود به دست آورند.
 
بیجارزهی فرماندار سرباز با قدردانی از مردم نیکوکار و خیر این استان، خاطرنشان کرد: امید می‎رود با کمک‌های مردم مومن و خداشناس استان زمینه آزادی زندانیان بیشتری فراهم شود.
 
وی در پایان سخنان خود ضمن اشاره به برخی مشکلات معیشتی مردم از مسئولان خواست تمام توان خود را برای حل این مشکلات به‌کار گیرند.


موضوع : اخبار -
تعداد بازدید : 171 بار
ارسال شده در جمعه 3 خرداد 1398 - 03:54

رسالت ستاد دیه کمک به زندانیان نیازمند و عابرومند جامعه است
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
ولی محمد بامری فرماندار سیب و سوران اظهارکرد: برگزاری جشن های گلریزان ویژه آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد علاوه بر داشتن اجر معنوی دارای ابعاد فرهنگی،اجتماعی و سیاسی وی‍‍ژه ای می باشد که این ویژگی مختص نظام اسلامی بوده که افراد در جهت رفع مشکلات به یاری یکدیگر می شتابند.
 
بامری با اشاره به اینکه بنیان زندگی و خانواده زندانیان نیازمند در جامعه سست شده و به آنها انگ زندانی می‌خورد خاطرنشان کرد: رسالت ستاد دیه این است که به زندانیان کمک کنیم.
 
سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوجستان در این مراسم گفت: در حال حاضر 64 نفر زندانی جرائم غیر عمد در استان داریم که با کمک مردم و خیرین و با ادامه برگزاری جشن های گلریزان در سطح شهرستان ها و بخش ها بتوانیم مددجویان دارای شرایط را با قید فوریت مراحل آزادسازیشان فراهم گردد .
 
سابکی امام جمعه شهرستان مهرستان در بخشی از سخنان خود ضمن اشاره به وظایف مؤمنین روزه‌دار در ماه مبارک رمضان یکی از این وظایف را کمک به نیازمندان برشمرد و گفت: یکی از مظاهر کمک به نیازمندان در ماه میهمانی خدا کمک مادی به زندانیان دیه است.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 171 بار
ارسال شده در جمعه 3 خرداد 1398 - 03:13

اعتماد سازی و ارتباط مؤثر با خیرین و معتمدین ، گام موفق ستاد دیه استان
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در مراسم گلریزان آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد که با حضور فرماندار ، مسئولین و جمعی از خیرین در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان مهرستان برگزار شد گفت : جشن گلریزان بهترین زمان جهت بهره‌گیری از حمایت‌های خیرین است و گام‌هایی که در زمینه خدمت به نیازمندان و ایتام برداشته می‌شود، باقی الصالحات است.
 
وی عنوان کرد:‌ نیکی کردن به نیازمندان و همنوعان در هر زمان به‌ویژه در ایام ماه مبارک رمضان خیر کثیر و گامی بلند برای رسیدن انسان به آرامش است.
 
سجادی تصریح کرد : از اول سال 1397 تا کنون تعداد 151 نفر از زندان های سراسر استان آزاد و امید است با برگزاری تمامی جشن های گلریزان تا پایان ماه مبارک رمضان تعداد 64 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد مردمی که در زندان های سراسر استان تحمل حبس می نمایند نیز به کانون گرم خانواده خود بازگردند. 
 
دهواری فرماندار شهرستان مهرستان تصریح کرد: مردم نوع دوست مهرستان هر ساله در این ماه مبارک حماسه نوع دوستی خلق می‌کنند و با اهدا مبالغی چشم‌گیر زمینه آزادی تعداد زیادی از زندانیان را فراهم می‌کنند.
 
وی گفت: در طول چند سال گذشته ستاد دیه استان توانسته است با اعتمادسازی و ارتباط مؤثر با خیرین و معتمدین استان، گام موثری در جهت آزادی سازی زندانیان بردارد.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 159 بار
ارسال شده در جمعه 3 خرداد 1398 - 02:46

گلریزان بخش بم پُشت شهرستان سراوان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
پسکویی بخشدار ، بخش های بم پشت و اسفندک بیان کرد: زندانیان جرائم غیر عمد زندانیانی هستند که ناخواسته و برای بدهی مالی اعم از چک و سفته و در راستای تعهدات مالی و یا در حوادث غیرعمد مانند بی‌احتیاطی در امر رانندگی و غیره، محکوم و در راستای اعمال ماده 2 قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی، به زندان می‌روند.
 
پسکویی، برگزاری جشن گلریزان در راستای کمک به آزاد سازی زندانیان نیازمندان را از بهترین و ماندگارترین امورات در پیشگاه الهی دانست و تصریح کرد: کمک به همنوع و شخص آسیب دیده و گرفتار، وظیفه ذاتی هر انسان است و اجر و مزد آن نزد خداوند متعال محفوظ خواهد بود.
 
سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت : براگزاری جشن های گلریزان در بخشداری ها یکی ار اقدامات موثر و سازنده ستاد دیه استان بوده است تا رسالت و هدف گلریزان را به آحاد مختلف جامعه معرفی کند و از هر لحاظ خدا را شاکریم که چنین فرصتی در اختیار ما قرار داد که در چنین ماهی که ماه عبادت و بندگی است، شاهد این برنامه‌ ها باشیم.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 164 بار
ارسال شده در جمعه 3 خرداد 1398 - 02:17

برگزاری گلریزان آزادی زندانیان غیرعمد در بخش تازه تاسیس مهرگان
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
پسکویی بخشدار مهرگان در مراسم گلریزان گفت : جشن گلریزان هر ساله در ماه مبارک رمضان در سراسر کشور و استان سیستان و بلوچستان و هم اینک نیز برای اولین بار در بخش مهرگان - اسفندک با حضور خیرین ارجمند برگزار می گردد.
 
پسکویی بیان کرد : بخش مهرگان بخشی تازه تاسیس است و این مراسم پر خیر و برکت را به فال نیک می گیریم و همچنین میزبان مردمانی هستیم که برای کمک به آزادی هم وطنان خودشان با زبان روزه و گرمی هوا در نقطه صفر مرزی در این همایش شرکت کرده اند.
 
در ادامه مراسم گلریزان بخش مهرگان سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت : خداوند متعال را سپاس گذاریم که برای اولین بار جشن گلریزان را در بخش تازه تاسیس مهرگان با توجه به اینکه بسترهای لازم را برای حضور بیشتر خیرین ندارند برگزار کردیم اما این یک تکلیف الهی است و ما موظف هستیم این رسالت را به مردم منتقل کنیم.
 
سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان ادامه داد : در نقطه صفر مرزی حضور داریم تا برای افرادی که عزیزانشان که بصورت ناخواسته و غیرعمد در زندان بسر می برند نوید آزادی بدهیم و مطمنا نام شما خیرین در لیست نیکوکاران ثبت و ضبط خواهد شد . 
 
وی ادامه داد : تا آنجایی که تمکن مالی داریم به نیازمندان کمک کنیم لذا به لحاظ اخلاقی باید بگوییم و اطلاع دهیم در جامعه ما هستند افرادی عابرومند که نیازمند کمک شما خیرین هستند . 


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 170 بار
ارسال شده در چهارشنبه 1 خرداد 1398 - 01:16

دسته بندی  
بیشتر بدانید [0]
     اعضاء هیات امناء
     اعــضـاء سـتـاد
     هيئت امناء
     تاریخچه ستاد
     اساسنامه
     ساختار و تشکیلات
     رسالت و اهداف
     عملکرد ستاد
     هيئت مديره
     مدير عامل
     بازرسان
اخبار [90]
     ستاد دیه مرکز
     ستاد دیه استان
آموزش [1]
     کتب آموزش
     جزوات آموزش
     مقـالات آموزش
مصاحبه ها [0]
بانک قوانین [0]
     آئین نامه
     جدول دیات
     قانون بیمه اجباری
     قوانین پرداخت تسهیلات
     فرآیند رسیدگی به پرونده
     مدارک تشکیل پرونده
آمار و اطلاعات [0]
پرسش و پاسخ [0]
دیگر موضوعات [2]
     خاطرات مددجویان
     درس های عبرت
     نقاشی کودکان
     حوزه فعالیتها
     طـرح های آزادی
     آپ نسـیم
     صـدای مددجو
گزارش تصویری [0]
گـالـری [0]
     گالری فیلم
     گالری عکس
ارتباط با مدیر عامل [0]
شماره حسابهای ستاد [0]
تماس با ستاد دیه استان [0]
     روابط عمومی ستاد
     داســــتان حبس
     یـــاوران ستاد
مددجویان منتظـر [0]
     زندان زابــــــــل
     زندان زاهــــدان
     زندان خــــــاش
     زندان ســـراوان
     زندان ایرانشـهر
     زندان چابـــــهار
گـردش کار ستاد [0]
نظرسنجی  

   عملکرد و اطلاع رسانی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان را چطور ارزیابی می‌کنید؟


       

  1. بسیار خوب
  2. خوب
  3. بد
  4. بسیار بد

        

لینکستان  
تبلیغات  
اوقات شرعی  
آمار  
افراد آنلاين : 1
امروز : 14
ديروز : 16
اين هفته : 57
اين ماه : 296
امسال : 11356
کل بازديد : 115833
کل مطالب : 95
تگ های مطالب  
|
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان می باشد . پشتیبانی : محمد علـ لهراسبـ
این وبسایت توسط سایت ساز مهر نسخه 2 محصولی از شرکت نگاه روشن پارس ایجاد شده است