صفحه نخست گالری عکس مقالات مناقصه ارتباط با ما
 
 
محیط کاربری  
تبلیغات  
آخرین مطالب  
آرشیو  
اخبار سایت  
انتقادات و پیشنهادات  

تبلیغات متنی  
تبلیغات متن

تبلیغات متنی شما در این مکان باعث دریافت ورودی و افزایش رنک می شود

به پایگاه اطلاع رسانـِ ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستان خوش آمدید

-

شماره تلفکس ستاد دیه استان : 33452293 - 054

-

قال امیرالمومنین علیه السلام :

 

نیازمندی که به تو روی آورده . فرستاده خداست ، کسی که از یاری او دریغ کند . از خدا دریغ کرده . و آن کسی که به او بخشش کند . به خدا بخشیده است .

 

پیشاپیش از شما نیکوکار ارجمند جهت کمک

به زندانیان نیازمند استان سیستان و بلوچستان متشکریم


چه زیباست وقتی دست کریمانه و خدایی از آستین مردان و زنان خدایی بیرون می آید و سبدی پر از گل صفا و صمیمیت، گذشت و فداکاری را به خانواده دردمند هدیه داده تا چراغ بی فروغ امید را در دل نا امبدان روشنی بخشد.

 

روابط عمومی ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستانجمع آوری مبلغ 900 میلیون ریال در جشن گلریزان شهرستان قصرقند
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت: جشن گلریزان در شهرستان قصرقند برای آزادی 64 نفر از زندانیان بدهکار برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
سید عبدالحسین سجادی گفت : مساعدت خیران و افراد خیرخواه به زندانیان و خانواده‌های آنها موثر بوده و در راستای حمایت‌های مشاوره‌ای، مادی و معنوی به زندانیان و خانواده‌های آنها به بازوی کمکی قدرتمندی تبدیل شده است.
 
وی به آمار و عملکرد زندانیان جرائم غیرعمد استان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر 64 نفر در زندان های سراسر استان دوران محکومیت خود را سپری می‌کنند و بیشتر این افراد بین 20 تا 35 سال سن دارند که بیکاری مهم‌ترین عامل برای تحمل حبس می باشد.
 
علیرضا میر فرماندار شهرستان قصرقند در جشن گلریزان این شهرستان گفت : با اشاره به فتوای مراجع و علما در استفاده از منابع حاصل از زکات برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد افزود: شایسته است با راهکارهای منطقی و بیشتر، اولویت های فرهنگی و پبشگیرانه میزان ورودی پرونده های جرائم غیر عمد را کاهش دهیم.
 
فرماندار قصرقند از مردم خیر و نیکوکار شهرستان خواست تا کمک های خود را در این ماه پر فضیلت افزایش داده و به آزادی زندانیان کمک کنند.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 172 بار
ارسال شده در دوشنبه 6 خرداد 1398 - 01:10

کمک به همنوع و نوع‌دوستی از وظایف ذاتی انسان هاست
مراسم جشن گلریزان با حضور مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان، ائمه جمعه تشیع و تسنن، فرماندار و اقشار مختلف مردم شهرستان نیکشهر برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
سید عبدالحسین سجادی  مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان در این مراسم با تبریک ماه ضیافت الهی اظهار کرد: خوشبختانه مردم استان استقبال چشمگیری از برگزاری جشن گلریزان در شهرهای مختلف داشته‌اند.
 
سجادی افزود: جشن‌های گلریزان از ابتدای ماه مبارک رمضان در استان آغاز شده و تا پایان این ماه ادامه دارد.
 
صاحب گل صالحی فرماندار شهرستان نیکشهر در این مراسم گفت : نقش خیرین در آزادی زندانیانی که به غیرعمد مجبور به پرداخت دیه هستند، بسیار ارزنده دانستند و اظهار کردند: در ماه مبارک رمضان انفاق بهترین‌ها و محبوب‌ترین‌ها در نزد خداوند است و پاداشی بس بزرگ دارد.
 
 
وی افزود : کمک به همنوع و نوع‌دوستی از وظایف ذاتی ما در نخستین مرحله به عنوان انسان و در مرحله بعد به عنوان مسلمان است.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 173 بار
ارسال شده در يكشنبه 5 خرداد 1398 - 08:03

جشن گلریزان در بخش زرآباد شهرستان کنارک برگزار شد
برای نخستین بار جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در بخش زرآباد از توابع شهرستان کنارک برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان در این همایش با اشاره به اینکه جشن گلریزان آزادی زندانیان غیر عمد برای نخستین بار در بخش زرآباد شهرستان کنارک برگزار می‌شود، اظهار داشت: مردم این بخش همواره در کارهای خیر پیش قدم بوده‌اند.
 
سیدعبدالحسین سجادی افزود: مردم سیستان و بلوچستان با وجود مشکلات فراوان همواره در مناسب‌های مختلف از جمله جشن‌های گلریزان درکمک به زندانیان نیازمند پیش قدم بوده‌اند.
 
رئیس دادگستری شهرستان کنارک نیز در این مراسم اظهار داشت: یکی از بهترین اعمال در ماه مبارک رمضان کمک و صدقه دادن به فقراست و باید به کسانی که محتاج هستند کمک شود.
 
محمود طوسی ادامه داد: با برگزاری این جشن‌ها می‌توان گام‌های مؤثری در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی برداشت.
 
مولوی عبدالملک مهروزهی امام جمعه اهلسنت شهر زرآباد نیز در این مراسم خواستار راه اندازی شعبه دادگستری در بخش زرآباد شد.
 
گفتنی است، در پایان این مراسم، خیران زرآبادی ۳۰ میلیون تومان کمک نقدی انجام دادند و ۵۰ میلیون تومان نیز برای آزادی زندانیان غیر عمد متعهد شدند.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 169 بار
ارسال شده در يكشنبه 5 خرداد 1398 - 07:38

جشـــــن گلریزان احیا کننده عطوفت‌های گمشده است
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
ابابکر بلوچ سرپرست فرمانداری کنارک با اشاره به آیاتی از سوره بلد گفت: در روز قیامت گردنه ای وجود دارد که بالا رفتن از آن بسیار دشوار است و این سختی با عملی از بین می‌رود وآن عمل آزاد کردن بدهکاری از بند بدهی است.
 
مولوی عبدالمالک ملکی پور امام جمعه اهل سنت شهرستان کنارک ماه رمضان را ماه مغفرت و بخشش الهی دانست و اظهار کرد: خیران و نیکوکاران باید در این ماه گامی بلند برای بخشش زندانیان و شاد کردن خانواده‌های آنها بردارند.
 
وی جشن گلریزان را  تصویر خداپسندانه‌ای از شکوه انسانی دانست و گفت: از محبوب ترین کارها در پیشگاه خداوند شاد نمودن مسلمانان است و جشن گلریزان نیز احیا کننده عطوفت‌های گمشده است.
 
سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان در جشن گلریزان آزادی زندانیان نیازمند و جرائم غیرعمد شهرستان کنارک اظهار کرد: هر سال تقریبا 300 جشن گلریزان در سطح کشور به خاطر آزادی  زندانیان جرایم غیر عمد توسط خیرین و معتمدین برگزار می شود که امسال سهم استان سیستان و بلوچستان 42 همایش می باشد.
 
سجادی تصریح کرد: چشم امید خانواده‌های زندانیان جرائم غیرعمد به دست خیرین و نیکوکاران است و آنها هم  باید در شاد کردن خانواده‌های نیازمندان تلاش کرده و از اجر اخروی و دنیوی این کار بهره‌مند شوند.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 152 بار
ارسال شده در يكشنبه 5 خرداد 1398 - 07:23

تعهد ۶۸۸ میلیون تومانی خیران چابهاری برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد
سرپرست فرمانداری چابهار گفت: خیران چابهاری در جشن گلریزان این شهرستان ۶۸۸ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تعهد کردند.
 
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
رحمدل بامری در جشن گلریزان که با هدف آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد با حضور ائمه جماعت، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان، رئیس دادگستری شهرستان و جمعی از خیرین، تجار و فعالین اقتصادی درسالن اجتماعات فرمانداری چابهار برگزار شد، افزود: ماه رمضان علاوه بر برکات و فیوضات دیگر فرصت خوبی برای پرداخت زکات، صدقات و کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد است. 
 
وی با اشاره به تعهد ۶۸۸ میلیون تومانی خیران تاکید کرد: انجام کارهای خیر و خداپسندانه اجر و ثواب فراوانی دارد و همه قشرها باید برای آزادی زندانیان تلاش و کوشش کنند. 
 
وی از حضور قشرهای مختلف مردم، مسئولان و صاحبان شرکت ها و صنایع مختلف در جشن گلریزان چابهار قدردانی و عنوان کرد: تعهد ۶۸۸ میلیون تومانی خیران برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد چابهار ستودنی است. 
 
دادستان عمومی و انقلاب چابهار نیز گفت: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد با همت خیران موجب خوشحالی خانواده ها و نشاط اجتماعی می شود. 
 
رحمان ملکوتی فر افزود: احکام برای جرائم غیرعمد باید براساس شرایط افراد باشد و تمام تلاش ها باید طوری انجام شود تا کمترین زندانی را داشته باشیم همچنین در برخی پرونده ها صدور احکام باید بازدارندگی و پیشگیرانه باشد. 
 
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار نیز اذعان کرد: همه قشرهای مردم به ویژه روحانیان، معتمدان و مسئولان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تلاش کنند. 
 
مولوی یارمحمد پناد افزود: در آیات و روایات دینی بر انفاق، پرداخت زکات و صدقات تاکید فراوانی شده است هر آنچه مردم توان دارند باید در آزادی زندانیان و دستگیری همنوعان تلاش کنند. 
 
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان نیز اظهار کرد: در مجموع ۹ زندانی جرائم غیر عمد در چابهار زندانی هستند که برای آزادی آنان ۱۴ میلیارد ریال نیاز است. 
 
سیدعبدالحسین سجادی افزود: زندانیان جرائم غیرعمد چابهار 6 نفر برای مهریه و نفقه، ۲ نفر تصادفات و یک نفر با محکومیت مالی در زندان هستند. 
 
وی گفت: تاکنون ۱۵ جشن گلریزان در سطح استان سیستان وبلوچستان برگزار و تاکنون ۲۰ میلیارد ریال برای آزاد زندانیان تعهد شده است. 
 
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ۷۷ نفر در استان به دلیل جرائم غیر عمد در زندان هستند که برای آزادی آنان ۵۶ میلیارد ریال نیاز است. 


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 155 بار
ارسال شده در جمعه 3 خرداد 1398 - 08:32

دسته بندی  
بیشتر بدانید [0]
     اعضاء هیات امناء
     اعــضـاء سـتـاد
     هيئت امناء
     تاریخچه ستاد
     اساسنامه
     ساختار و تشکیلات
     رسالت و اهداف
     عملکرد ستاد
     هيئت مديره
     مدير عامل
     بازرسان
اخبار [90]
     ستاد دیه مرکز
     ستاد دیه استان
آموزش [1]
     کتب آموزش
     جزوات آموزش
     مقـالات آموزش
مصاحبه ها [0]
بانک قوانین [0]
     آئین نامه
     جدول دیات
     قانون بیمه اجباری
     قوانین پرداخت تسهیلات
     فرآیند رسیدگی به پرونده
     مدارک تشکیل پرونده
آمار و اطلاعات [0]
پرسش و پاسخ [0]
دیگر موضوعات [2]
     خاطرات مددجویان
     درس های عبرت
     نقاشی کودکان
     حوزه فعالیتها
     طـرح های آزادی
     آپ نسـیم
     صـدای مددجو
گزارش تصویری [0]
گـالـری [0]
     گالری فیلم
     گالری عکس
ارتباط با مدیر عامل [0]
شماره حسابهای ستاد [0]
تماس با ستاد دیه استان [0]
     روابط عمومی ستاد
     داســــتان حبس
     یـــاوران ستاد
مددجویان منتظـر [0]
     زندان زابــــــــل
     زندان زاهــــدان
     زندان خــــــاش
     زندان ســـراوان
     زندان ایرانشـهر
     زندان چابـــــهار
گـردش کار ستاد [0]
نظرسنجی  

   عملکرد و اطلاع رسانی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان را چطور ارزیابی می‌کنید؟


       

  1. بسیار خوب
  2. خوب
  3. بد
  4. بسیار بد

        

لینکستان  
تبلیغات  
اوقات شرعی  
آمار  
افراد آنلاين : 1
امروز : 14
ديروز : 16
اين هفته : 57
اين ماه : 296
امسال : 11356
کل بازديد : 115833
کل مطالب : 95
تگ های مطالب  
|
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان می باشد . پشتیبانی : محمد علـ لهراسبـ
این وبسایت توسط سایت ساز مهر نسخه 2 محصولی از شرکت نگاه روشن پارس ایجاد شده است