صفحه نخست گالری عکس مقالات مناقصه ارتباط با ما
 
 
محیط کاربری  
تبلیغات  
آخرین مطالب  
آرشیو  
اخبار سایت  
انتقادات و پیشنهادات  

تبلیغات متنی  
تبلیغات متن

تبلیغات متنی شما در این مکان باعث دریافت ورودی و افزایش رنک می شود

به پایگاه اطلاع رسانـِ ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستان خوش آمدید

-

شماره تلفکس ستاد دیه استان : 33452293 - 054

-

قال امیرالمومنین علیه السلام :

 

نیازمندی که به تو روی آورده . فرستاده خداست ، کسی که از یاری او دریغ کند . از خدا دریغ کرده . و آن کسی که به او بخشش کند . به خدا بخشیده است .

 

پیشاپیش از شما نیکوکار ارجمند جهت کمک

به زندانیان نیازمند استان سیستان و بلوچستان متشکریم


چه زیباست وقتی دست کریمانه و خدایی از آستین مردان و زنان خدایی بیرون می آید و سبدی پر از گل صفا و صمیمیت، گذشت و فداکاری را به خانواده دردمند هدیه داده تا چراغ بی فروغ امید را در دل نا امبدان روشنی بخشد.

 

روابط عمومی ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستانبالابردن سطح آگاهی اقشار مختلف مردم ازاولویت های اصلی ستاد دیه استان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه

استان سیستان و بلوچستان :

 

کیخا رئیس شعبه بانک رفاه کارگران شعبه شهید قلنبر زاهدان گفت : ستاد دیه می تواند با اطلاع رسانی و بالابردن سطح آگاهی های اقشار مختلف مردم رااز مشکلاتی که ممکن است درآینده برایشان اتفاق بیفتد آگاه سازند ولذا بانک رفاه در این زمینه ازهیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

 

سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحماتپرسنل بانک رفاه کارگران به تعامل بیشتر این دومجموعه تاکید واز سرکار خانم کیخا دعوت کرد که باحضور درجلسات ستاد دیه از نزدیک شاهد عملکرد این ستاد باشد.موضوع : اخبار - ستاد دیه مرکز
تعداد بازدید : 299 بار
ارسال شده در يكشنبه 30 دي 1397 - 11:47

تعامل و همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) با ستاد دیه استان
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان با سید مهدی عبادی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در راستای تعامل و همکاری بیشتر در بحث آزادی زندانیان جرائم غیرعمد دیدار نمود.
 
سجادی در این نشست با بیان مشکلات و دغدغه های ناشی از حبس برای زندانیان جرائم غیرعمد و خانواده های آنان بر تعامل و همکاری بیشتر این دو نهاد مردمی تاکید داشت.
 
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گزارشی نیز از عملکرد 9 ماهه سال جاری ستاد به مدیر کل کمیته امداد و عضو هیات امناء ستاد ارائه نمود و اظهار داشت :با برنامه ریزی های صورت گرفته و با توجه به ایام پایانی سال تمام تلاش خود را در جهت آزادسازی تعدادی از زندانیان انجام خواهیم داد تا قبل از سال جدید در کنار خانواده هایشان باشند.
 
در ادامه عبادی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) و عضو هیات امناء ستاد دیه استان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و اقدامات خیرخواهانه ستاد در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد گفت : فعالیت های ستاد دیه استان باعث جلوگیری و ممانعت و رفع مشکلات این قبیل از مددجویان شده است.
 
عبادی تصریح کرد : کمیته امداد امام خمینی (ره) طبق سنوات گذشته ضمن همکاری با ستاد دیه از هیچ کمکی به زندانیان جرائم غیرعمد که بصورت ناخواسته روانه زندان شده اند دریغ نخواهد کرد.


موضوع : اخبار - ستاد دیه مرکز
تعداد بازدید : 303 بار
ارسال شده در شنبه 29 دي 1397 - 08:20

همکاری پست بانک با ستاد دیه استان در برگزاری جشن های گلریزان
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان به همراه مسئول امور مالی این ستاد مردمی با حسینی رئیس شعبه پست بانک شهرستان زاهدان دیدار کردند.
 
دراین دیدار سید عبدالحسین سجادی به تشریح عملکرد ستاد در سال 1397 پرداخت و افزود : هدف ستاد دیه کمک به زندانیان جرائم غیرعمد می باشد که به دلیل عدم آگاهی مناسب از قوانین ومقررات مرتکب این گونه جرائم شده اند.
 
در ادامه این دیدار حسینی اظهار کرد : پست بانک شهرستان زاهدان در جشن های گلریزان سال های گذشته یار و یاور ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان بوده است و امید است در ماه مبارک رمضان سال آینده نیز در بحث برگزاری همایش های گلریزان همکاری نزدیک فی مابین پست بانک با ستاد دیه ادامه خواهد داشت.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 290 بار
ارسال شده در سه شنبه 25 دي 1397 - 12:02

تعداد 10 نفراززندانیان جرائم غیرعمداستان رامددجویان تصادف تشکیل می دهند
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه
استان سیستان و بلوچستان :
 
سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان طی جلسه ای با شهریاری مسئول نمایندگی صندوق تامین خسارتهای بدنی جنوب شرق کشور شهرستان زاهدان دیدار نمود .
 
این دیدار در راستای تعامل و همکاری بیشتر فی مابین ستاد دیه استان و صندوق تامین خسارتهای بدنی  در جهت تحقق اهداف ستاد دیه و تسریع در روند پرداخت تسهیلات به مددجویان جرائم غیر عمد استان  ( محکومین به پرداخت دیه در جرائم تصافات ) صورت پذیرفت.
 
سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اظهار داشت: در گذشته پرونده مددجویان محکوم به پرداخت دیه (تصادفات رانندگی) در ابتدا به ستاد دیه کشـــور ارسال و بعد از طریق مرکز به صندوق تامین خسارتهای بدنی کشور فرستاده میشد که این امر بدلیل بُعد مسافت دوری استان سیستان و بلوچستان به (محل استقرار صندوق در مرکز) با جنوب کشور و در نهایت تعدد تعداد پرونده های سراسر کشور یک پروسه و روند طولانی را دنبال می کرده و همچنین زمان بر بوده ، حال اگر این پرونده ها نیز نواقصی هم داشته باشد روند رسیدگی به آن افزایش می یابد.
 
وی در ادامه افزود: در حال حاضر تعداد 10 نفر از زندانیان جرائم غیر عمدی استان را زندانیان تصادف تشکیل می دهند که با هماهنگیهای بعمل آمده تعداد 3 پرونده را تکمیل و جهت مساعدت به صندوق تأمین ارسال شده است تا زمینه آزادی این عزیزان فراهم گردد.
 
شهریاری مسئول صندوق تامین خسارتهای بدنی در جنوب شرق کشور در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به تعداد بالای تلفات تصادفات رانندگی در کشور ادامه داد: رسیدگی و پرداخت خسارت مربوط به وسایل نقلیه، سرنشینان و بسیاری دیگر از هزینه‌های احتمالی بر صنعت بیمه کشور می باشد و از آنجائیکه صندوق نیز یکی از حلقه‌های این صنعت در کشور به حساب می‌آید طبق وظایف و مسئولیت های خودمان در کمال دقت و دلسوزی و در کمترین زمان به این پرونده ها رسیدگی خواهیم کرد.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 289 بار
ارسال شده در يكشنبه 23 دي 1397 - 08:58

شرکت مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در سمینار فرمانداران در مرکز استان
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
سیدعبدالحسین سجادی مدیرنمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان باحضور درسمینار فرمانداران استان که در محل سالن اجتماعات استانداری استان با حضور فرمانداران شهرستانهای استان برگزار شد به تشریح فعالیت های ستاد دیه کشور و استان پرداخت.
 
سجادی در ابتدای جلسه از زحمات رحمدل بامری مدیر اسبق ستاد دیه تقدیر و تشکر نمود و برای ایشان در سمت جدیدشان در فرمانداری ویژه شهرستان چابهار ابراز موفقیت و امیدواری کرد.
 
سجادی اظهار داشت : با شناختی که از شخص استاندار دارم ایشان فردی خیرخواه و خستگی ناپذیر در خصوص جلوگیری از آسیب های اجتماعی هستند و تلاش خواهیم نمود از ظرفیت استانداری در جهت پیشبرد اهداف ستاد دیه گام برداریم.
 
سجادی با توجه به حضور کلیه فرمانداران استان در سمینار گزارشی از عملکرد ستاد دیه سال های گذشته و سال جاری ارائه نمودند و ابراز امیدواری نمود با برنامه ریزی های صورت گرفته و با توجه به پیش رو و ماه های پایانی سال و نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان سال 98 جشن های گلریزان باشکوه تر از سالهای قبل برگزار گردد.
 
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان از شروع بکار مجدد شورای حل اختلاف شماره 23 ویژه ستاد دیه اظهار کرد و گفت : شوراهای حل اختلاف نقش بسیار موثری در جهت اخذ گذشت از شکات پرونده ها دارند و امیدواریم با فعالیت مجدد شورای حل اختلاف نهایت استفاده را در خصوص مختومه کردن پرونده ها و آزادی مددجویان و برطرف نمودن مشکلات ارباب رجوع اقدام شود.
 
سجادی در ادامه بیان کرد : با توجه به حجم پرونده ها و بُعد مسافت شهرهای استان در رابطه با ارسال پرونده ها به این مرکز و همچنین دعوت از شکات که از دغدغه های این ستاد بوده ، در حال حاضر یکی از برنامه های مهم این ستاد ایجاد شعبه های فرعی ستاد دیه در شهرستانهای استان برابر اساسنامه ستاد دیه کشور اقدام نمائیم تا ان شاالله در روند تسریع و تکمیل پرونده ها و مطرح نمودن به موقع مشکلات مددجویان در حلسات هیات امناء اقدام تا موجبات آزادی مددجویان فراهم شود.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 314 بار
ارسال شده در پنجشنبه 20 دي 1397 - 12:00

دسته بندی  
بیشتر بدانید [0]
     اعضاء هیات امناء
     اعــضـاء سـتـاد
     هيئت امناء
     تاریخچه ستاد
     اساسنامه
     ساختار و تشکیلات
     رسالت و اهداف
     عملکرد ستاد
     هيئت مديره
     مدير عامل
     بازرسان
اخبار [90]
     ستاد دیه مرکز
     ستاد دیه استان
آموزش [1]
     کتب آموزش
     جزوات آموزش
     مقـالات آموزش
مصاحبه ها [0]
بانک قوانین [0]
     آئین نامه
     جدول دیات
     قانون بیمه اجباری
     قوانین پرداخت تسهیلات
     فرآیند رسیدگی به پرونده
     مدارک تشکیل پرونده
آمار و اطلاعات [0]
پرسش و پاسخ [0]
دیگر موضوعات [2]
     خاطرات مددجویان
     درس های عبرت
     نقاشی کودکان
     حوزه فعالیتها
     طـرح های آزادی
     آپ نسـیم
     صـدای مددجو
گزارش تصویری [0]
گـالـری [0]
     گالری فیلم
     گالری عکس
ارتباط با مدیر عامل [0]
شماره حسابهای ستاد [0]
تماس با ستاد دیه استان [0]
     روابط عمومی ستاد
     داســــتان حبس
     یـــاوران ستاد
مددجویان منتظـر [0]
     زندان زابــــــــل
     زندان زاهــــدان
     زندان خــــــاش
     زندان ســـراوان
     زندان ایرانشـهر
     زندان چابـــــهار
گـردش کار ستاد [0]
نظرسنجی  

   عملکرد و اطلاع رسانی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان را چطور ارزیابی می‌کنید؟


       

  1. بسیار خوب
  2. خوب
  3. بد
  4. بسیار بد

        

لینکستان  
تبلیغات  
اوقات شرعی  
آمار  
افراد آنلاين : 1
امروز : 14
ديروز : 16
اين هفته : 57
اين ماه : 296
امسال : 11356
کل بازديد : 115833
کل مطالب : 95
تگ های مطالب  
|
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان می باشد . پشتیبانی : محمد علـ لهراسبـ
این وبسایت توسط سایت ساز مهر نسخه 2 محصولی از شرکت نگاه روشن پارس ایجاد شده است