صفحه نخست گالری عکس مقالات مناقصه ارتباط با ما
 
 
محیط کاربری  
تبلیغات  
آخرین مطالب  
آرشیو  
اخبار سایت  
انتقادات و پیشنهادات  

تبلیغات متنی  
تبلیغات متن

تبلیغات متنی شما در این مکان باعث دریافت ورودی و افزایش رنک می شود

به پایگاه اطلاع رسانـِ ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستان خوش آمدید

-

شماره تلفکس ستاد دیه استان : 33452293 - 054

-

قال امیرالمومنین علیه السلام :

 

نیازمندی که به تو روی آورده . فرستاده خداست ، کسی که از یاری او دریغ کند . از خدا دریغ کرده . و آن کسی که به او بخشش کند . به خدا بخشیده است .

 

پیشاپیش از شما نیکوکار ارجمند جهت کمک

به زندانیان نیازمند استان سیستان و بلوچستان متشکریم


چه زیباست وقتی دست کریمانه و خدایی از آستین مردان و زنان خدایی بیرون می آید و سبدی پر از گل صفا و صمیمیت، گذشت و فداکاری را به خانواده دردمند هدیه داده تا چراغ بی فروغ امید را در دل نا امبدان روشنی بخشد.

 

روابط عمومی ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستانآزادی 15 زندانی غیرعمد بمناسبت فرا رسیدن میلاد امام رضا (ع)
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان با اشاره به فراهم شدن مقدمات آزادی 15 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد در استان بمناسبت میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام رضا (ع)، گفت: 75 زندانی همچنان چشم به راه کمک خیران و نیکوکاران عزیز برای آزادی هستند.
 
حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی، رئیس کل دادگستری، در جلسه هیات امناء که به منظور بررسی شرایط کمک به زندانیان جرائم غیر عمد و تصادف از محل کمک خیرین و ستاد دیه در محل دادگستری کل استان برگزار شد، گفت: بدهی این افراد بیش از 40 میلیارد ریال بود که شاکیان بیش از 30 میلیارد ریال آن را بخشیدند و مبلغی در حدود 773 میلـــــیون تومان آن از طریق ستاد دیه مرکز و منابع استانی و همچنین پرداخت تسهیلات بانکی موجبات آزادی آنها فراهم خواهد شد.
 
رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان نقدینگی محکوم و اعســـار این 15 نفر را : 51 میلـــــیون و همچنین تسهیلات جهت اخذ وام برای مددجویان را 18 میلـــــیون و 400 هـــــزار تومان اعلام نمود.
 
سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت: تعداد جشن های گلریزان آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستان در سال 1397 ، 22 جشن بوده است که در سال جاری با برنامه ریزی هایی که انجام گردید ، همایش های فوق به 42 گلریزان افزایش پیدا کرد که در مدت مشابه سال گذشته : 48% رشد را داشته است.

 

وی گفت: در سال جاری نیز جشن گلریزان شهرستان زهک در حوزه سیستان نخستین همایش در سطح کشـــور اعلام گردید.
 
سجادی تصریح کرد :  همایش های گلریزان شهرداری زاهدان و "باکریمان" منطقه آزاد چابهار نیز با برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده نزدیک برگزار خواهد شد. شایان ذکراست مبلغ کل تعهد خیرین استان بدون در نظر گرفتن این 2 همایش تا کنون مبلغی حدودا 5 میلیارد تومان می باشد که قطعا با برگزاری این جشن ها به مبلغ نقد و تعهد کل استان اضافه خواهد شد.
 
سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان در خصوص آمار کمک های مردمی در جشن های گلریزان سال جاری گفت : میزان مبلغ تعهد کلی خیرین در حوزه سیستان در سال 98 نسبت به سال 1397 : 25% افزایش داشته است، میزان مبلغ تعهد کلی خیرین در حوزه بلوچستان در سال 98 نسبت به سال 1397 : 64% افزایش داشته است، میزان مبلغ تعهد کلی خیرین در جشن گلریزان شهرستان زاهدان در سال 98 نسبت به سال 1397 : 23% افزایش داشته است و همچنین میزان مبلغ تعهد کلی خیرین در استان سیستان و بلوچستان در سال 98 نسبت به سال 1397 : شاهد 42% رشد داشته است.
 
وی در خصوص آمار آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان سیستان و بلوچستان در هفت سال گذشته گفت : آمار آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان در سال 90 تعداد 109 نفر بوده است که این رقم در سال 97 به تعداد 141 نفر افزایش داشته است . طبق مقایسه آماری 23% افزایش داشته است که این تعداد متناسب با برنامه 5 ساله ستاد دیه کشور می باشد.
 
ایشان تعداد زندانیان جرائم غیرعمد حاضر به خواب در زندان های سراسر استان 75 نفر اعلام نمود که تعداد 8 نفر به جرم تصادف و قتل شبه عمد 43 نفر به جرم مهریه و نفقه 24 نفر به جرم محکومیت مالی تحمل حبس می نمایند و خاطر نشان کرد : جمع کل بدهی این افراد (75) نفر 149/526/983/8 ریال می باشد.
 
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان افزود : تعداد آزادی مددجویان جرائم غیرعمد استان از قبیل تصادفات منجر به فوت و ایراد صدمه بدنی ، محکومین مالی ، عدم پرداخت مهریه و نفقه در سطح زندانهای تابعه استان از اول سال جاری تا کنون : تعداد 25 نفر می باشد که از این تعداد 25 نفر مرد و زندانی زن جرائم غیرعمد زن در زندان های استان نداشته ایم. 
 
وی نوع محکومیت این 25 نفر را به تفکیک جرائم مددجویان دیه : 1 نفر، بدهکاران مالی : 8 نفر، محکومین مهریه و نفقه : 16 نفر اعلام کرد.
 
در پایان سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مردم نوع دوست استان و هم وطنان عزیز می توانند با واریز کمک های خود به شماره حساب های 3232333313 نزد بانک ملت، شماره کارت 6104337770113635 بانک ملت، شماره حساب 2517346295 بانک تجارتو شماره کارت بانک رفاه کارگران 31235554به نام ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان در کار خداپسندانه آزادی زندانیان جرائم غیر مشارکت کنند.

  دیدگاه شما : [0] نظر   رای به مطلب :

تگ ها :


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 112 بار
ارسال شده در شنبه 22 تير 1398 - 09:05دسته بندی  
بیشتر بدانید [0]
     اعضاء هیات امناء
     اعــضـاء سـتـاد
     هيئت امناء
     تاریخچه ستاد
     اساسنامه
     ساختار و تشکیلات
     رسالت و اهداف
     عملکرد ستاد
     هيئت مديره
     مدير عامل
     بازرسان
اخبار [90]
     ستاد دیه مرکز
     ستاد دیه استان
آموزش [1]
     کتب آموزش
     جزوات آموزش
     مقـالات آموزش
مصاحبه ها [0]
بانک قوانین [0]
     آئین نامه
     جدول دیات
     قانون بیمه اجباری
     قوانین پرداخت تسهیلات
     فرآیند رسیدگی به پرونده
     مدارک تشکیل پرونده
آمار و اطلاعات [0]
پرسش و پاسخ [0]
دیگر موضوعات [2]
     خاطرات مددجویان
     درس های عبرت
     نقاشی کودکان
     حوزه فعالیتها
     طـرح های آزادی
     آپ نسـیم
     صـدای مددجو
گزارش تصویری [0]
گـالـری [0]
     گالری فیلم
     گالری عکس
ارتباط با مدیر عامل [0]
شماره حسابهای ستاد [0]
تماس با ستاد دیه استان [0]
     روابط عمومی ستاد
     داســــتان حبس
     یـــاوران ستاد
مددجویان منتظـر [0]
     زندان زابــــــــل
     زندان زاهــــدان
     زندان خــــــاش
     زندان ســـراوان
     زندان ایرانشـهر
     زندان چابـــــهار
گـردش کار ستاد [0]
نظرسنجی  

   عملکرد و اطلاع رسانی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان را چطور ارزیابی می‌کنید؟


       

  1. بسیار خوب
  2. خوب
  3. بد
  4. بسیار بد

        

لینکستان  
تبلیغات  
اوقات شرعی  
آمار  
افراد آنلاين : 1
امروز : 14
ديروز : 16
اين هفته : 57
اين ماه : 296
امسال : 11356
کل بازديد : 115833
کل مطالب : 95
تگ های مطالب  
|
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان می باشد . پشتیبانی : محمد علـ لهراسبـ
این وبسایت توسط سایت ساز مهر نسخه 2 محصولی از شرکت نگاه روشن پارس ایجاد شده است